Які сидіння підходять на Daewoo (Chevrolet, ЗАЗ) Lanos
ПЕРЕДНІ СИДІННЯ 1 Комментарии Просмотры (37521)
У даній статті наочно покажемо які сидіння і від яких іномарок можна встановити в Daewoo Lanos. Постараємося не сильно напружувати вас текстом - буде багато фотографій і короткі коментарі. Якщо у вас Ланос і вам треба або хочеться поміняти в ньому сидіння, натискайте на кнопку нижче.
В які авто встановлюють сидіння BMW
ПЕРЕДНІ СИДІННЯ , ВІДКИДНІ СИДІННЯ , ЗАДНІ ТА САЛОНИ 0 Комментарии Просмотры (6089)
Стаття (в основному фото галерея) про те в які машини встановлюють автомобільні сидіння (передні, відкидні, задні, трансформери) від BMW. Буде мінімум тексту, максимум фотографій.
Куди встановлюють сидіння VAG
ПЕРЕДНІ СИДІННЯ , ВІДКИДНІ СИДІННЯ , ЗАДНІ ТА САЛОНИ 0 Комментарии Просмотры (3396)
Стаття-галерея про те в які автомобілі встановлюють автосидіння (передні, відкидні, задні, трансформери) від групи компаній VAG (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Porsche). Буде мінімум тексту, максимум фотографій.
Які сидіння підходять на VW Transporter
ПЕРЕДНІ СИДІННЯ , ЗАДНІ ТА САЛОНИ 0 Комментарии Просмотры (40027)
У даній статті ми наочно (на фото) покажемо можливі варіанти сидінь для одного з найпопулярніших мікроавтобусів - Volkswagen Transporter. Сподіваємося. що наша стаття буде корисною при виборі сидінь від іномарок для вашого мікроавтобуса.
Які сидіння підходять на Trafic, Vivaro, Primastar
ПЕРЕДНІ СИДІННЯ , ЗАДНІ ТА САЛОНИ 0 Комментарии Просмотры (32257)
Собирательная статья о вариантах сидений, которые устанавливали на Renault Trafic, Opel Vivaro, Nissan Primastar.
Варіанти сидінь від іномарок для Volkswagen Caddy
ПЕРЕДНІ СИДІННЯ , ЗАДНІ ТА САЛОНИ 0 Комментарии Просмотры (12029)
Наша чергова узагальнююча стаття про варіанти сидінь від іномарок на Volkswagen Caddy. У даній статті будуть варіанти заміни передніх сидінь, встановлення комплектів сидінь (передні і задні), а також тільки задні. В основному на фото ви побачите наші Caddy, які ми приганяли і переобладнювали. Але будуть і варіанти, знайдені в інтернеті.
Які сидіння підходять на Мерседес Віто (Mercedes Vito)
ПЕРЕДНІ СИДІННЯ 1 Комментарии Просмотры (19248)
Чергова наша узагальнююча стаття про сидіннях від іномарок на Мерседес Віто. Mercedes Vito досить популярний в наших широтах бусик, який люблять за комфорт, надійність і компактні розміри. Але, Віто - це комерційний транспорт, що має на увазі не самі комфортні сидіння з мінімумом налаштувань і опцій. Цей факт, а також часте переобладнання Віто в пасажира, стають причиною заміни сидінь.